Obchodné podmienky eshop

obchodné spoločnosti

Mgr. hana Zimulová
Nad Skalou 705
Rajec-Jestrebi 67902, ČR

IČO: 87824086
DIČ: CZ7956043832

pre predaj tovaru prostredníctvom on-line obchodu umiestneného na internetovej adrese www.sushiraj.sk

Pravidlá obchodu

Všetky objednávky sú považované za záväzné. Zákazník odoslaním objednávky potvrdzuje, že súhlasí s pravidlami obchodu, s možnosťami platby, dodacími podmienkami, reklamačným poriadkom a zoznámil sa s ustanovením o ochrane osobných údajov.
Žiadame Vás, aby ste vo svojom záujme uvádzali presné a pravdivé údaje do objednávkového formulára. Každá objednávka je po odoslaní potvrdená e-mailovou správou, v ktorej máte poslednú možnosť skontrolovať správnosť vyplnených údajov. (Obsah vpísaný do poznámky sa v spätnom e-mailu neobjaví.). Pokiaľ je v objednávke z nejakého dôvodu chyba, neodkladne nás kontaktujte.
Pokiaľ dôjde medzi vybavením a odoslaním objednávky ku zmene cien, platia vždy ceny uvedené v už uskutočnenej objednávke.
Predajca si vyhradzuje právo zákazníka telefonicky kontaktovať pre overenie alebo upresnenie objednávky, pokiaľ napr. Ide o vyššiu hodnotu objednávky, chýbajúce či nepresné údaje atď.
Fotky umiestnené v popise a náhľade tovaru sú iba ilustratívne (balenie určitého produktu sa môže líšiť s každou novou šaržou a nie je v našich silách udržiavať tovar stále aktuálne nafotené)

 
Pravidlá zľavových akcií a špeciálnych ponúk

Ak uplatňujete nejakú zľavu (napr. Zľavový kód, dopravu zadarmo), alebo nárokujete zvýhodnené podmienky nákupu (napr. VO cena, vernostná zľava), vždy si musíte vybrať 1 ponuku. Zľavy / zvýhodnené akcie sa teda nesčítajú.


Dodacie podmienky

Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v objednávke tovaru (ak nie je uvedené v poznámke inak). Zásielky sú odosielané prostredníctvom GLS, GLS ParcelShop a Zásilkovna (na ich odberné miesto).
Ak nie je v popise pri výrobku uvedené inak, je všetok tovar expedovaný do 1-3 pracovných dní po obdržaní objednávky (pri platbe vopred ihneď po pripísaní čiastky na náš účet).
Ku každej dodávke tovaru bude priložený daňový doklad, ktorý slúži súčasne ako dodací list.

 

Platba bankovým prevodom

Pokiaľ si zvolíte tento spôsob platby môžete Vašu platbu za tovar poukázať na náš účet:

bankovým prevodom z Vášho účtu (internetbanking, GSM banking)
zložením peňazí v hotovosti na ktorejkoľvek pobočke našej banky priamo na náš účet
odoslaním finančnej čiastky poštovou poukážkou typu A z ktorejkoľvek pošty v SR
účet máme u FIO banky a variabilný symbol je číslo Vašej objednávky

Bankové spojenie e-shopu

Číslo účtu EUR: SK1383300000002201941084

 

PLATBA KARTOU
Na našom internetovom obchode môžete teraz využiť modernú a bezpečnú formu platení tovaru platobnou kartou. Platba kartou u nás je absolútne bezpečná, pretože využívame systému Gopa

Táto platobná brána, ktorá umožnuje elektronickým obchodom prijímať platby realizované platobnými kartami asociácií VISA a MasterCard v prostredí siete Internet. GoPay plne podporuje štandard 3-D Secure a bezpečnostné programy:

Systém 3D-secure zaisťuje bezpečnosť tým, že údaje o svojej karte neposkytujete obchodníkovi (teda nám), ale priamo banke. Prenos informácií o karte prebieha pomocou HTTPS protokolu, ktorý Vaše údaje zakóduje tak, že nikto okrem banky si údaje nemôže prečítať.

 

Ochrana osobných údajov

Aby sme Vám mohli ponúknuť naše služby, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné údaje. Rešpektujeme Vaše súkromie, a tak sa snažíme množstvo týchto údajov minimalizovať na tie najnutnejšie a údaje chránime pred zneužitím. Naša práca s osobnými údajmi plne podlieha zákonným normám, najmä zákonu o ochrane osobných údajov.

Údaje o Vašej činnosti.

Údaje o Vašich nákupoch, reklamáciách a ďalšej Vašej činnosti v našom internetovom obchode majú tiež dôverný charakter a podliehajú rovnakým bezpečnostným pravidlám ako práca s osobnými údajmi.

Zhrnutie

Všetky dáta, ktoré o Vás a Vašich nákupoch získame, chránime pred zneužitím, nikomu inému neposkytujeme (okrem spoločností zaisťujúce špedičné služby alebo platobný styk, ktoré obdržia nevyhnutné minimum informácií o zákazníkovi, potrebné pre bezproblémové vybavenie konkrétnej objednávky) a slúžia len ku kvalitnému poskytovaniu našich služieb. Vyhradzujeme si právo využiť Vaše údaje k zasielaniu informácií o zľavách, novinkách a ďalších marketingových aktivitách. V každom takto zaslanom e-mailu je návod, ako nám jednoducho oznámiť že si toto neprajete a takéto používanie nám zakázať. Rovnako máte právo kedykoľvek nám písomne ​​oznámiť akékoľvek zmeny, doplnenie, žiadosť o zlikvidovanie všetkých Vašich osobných údajov, ktoré ste nám predtým poskytli.

Váš súhlas

Používaním nášho internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním osobných údajov v uvedenej miere a súhlasíte s vyššie uvedenými pravidlami.

 

Vrátenie tovaru - odstúpenie od zmluvy

Tovar môžete vrátiť do 14 dní od doručenia, rozhodujúci je dátum odoslania tovaru späť. Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu, musí byť nepoškodený av pôvodnom obale. Odošlite na našu adresu Sushi Raj, Nad Skalou 705, Rajec-Jestřebí, 67902, CZ spoločne s listom o odstúpením od zmluvy. Peniaze späť posielame na Váš účet - napíšte nám číslo účtu. Náklady spojené s vrátením tovaru späť hradí kupujúci.

 

Reklamačný poriadok

Prípadné reklamácie vybavíme v súlade platnými právnymi predpismi.

Postup pri reklamácii

Informujte nás o reklamácii telefonicky +421  951654368 alebo e-mailom.
Tovar zašlite ako doporučený balík na našu adresu Sushi Ráj.cz, Nad Skalou 705, Rajec-Jestřebí, 67902, CZ
Do zásielky uveďte dôvod reklamácie a priložte kópiu daňového dokladu.
Ako postupovať v prípade reklamácie zásielky s dopravou GLS:

Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie, najneskôr však do 30 dní od jej vzniku.

 

Mimosúdne riešenie spotrebiteľských sporov

V prípade, že medzi nami a spotrebiteľom vznikne spotrebiteľský spor z kúpnej zmluvy alebo zmluvy o poskytovaní služieb, ktorý sa nepodarí vyriešiť vzájomnou dohodou, môže spotrebiteľ podať návrh na mimosúdne riešenie takéhoto sporu určenému orgánu na riešenie spotrebiteľských sporov, ktorým je

info@soi.sk 
P. O. BOX 29
Bajkalská 21/A
827 99  Bratislava