• 1 z 2
 

Nôž Santoku 170 mm

 

Tento japonský nôž Santoku je určený do profesionálneho prostredia. Má preto štandardný a ergonomicky osvedčený dizajn.

SANTOKU je vynikajúci pri práci s mäsom, rybami, zeleninou a ovocím. Neprekonateľné vlastnosti noža oceníte napríklad pri krájaní cibule. Ostrosť čepele zabezpečí minimálny únik tekutín a vaše jedlo bude plné šťavy a vitamínov. Široká čepeľ a trojito nitovaná rukoväť vám poskytnú najlepšiu kontrolu pri krájaní a porciovaní.

 

Dostupnosť Skladem (4 ks)
€38,36
   
Kód tovaru 000080
Kategória Nože a ostatné
 

Japonský kuchynský nôž Santoku 170 mm

Nôž Santoku je neľútostný kuchynský bojovník, ktorý je pripravený splniť všetky vaše želania. Japonské slovo "santoku" sa zhruba prekladá ako "tri cnosti", čo svedčí o všestrannosti tohto štýlu nožov a druhu rezov, v ktorých vyniká (krájanie, rezanie a mletie). Čepeľ je zvyčajne kratšia ako kuchársky nôž s výrazne odlišnou geometriou. O noži Santoku sa často tvrdí, že je spojením kuchárskeho noža a noža nakiri, pričom poskytuje výhody oboch uvedených spôsobov. Vyššia hrana znižuje trenie, vďaka čomu je krájanie presnejšie.

Dĺžka rukoväte: 120 mm
Dĺžka čepele: 170 mm
Celková dĺžka: 285 mm
Hmotnosť: 90 g

 

Nôž Santoku s dĺžkou 170 mm má čepeľ vyrobenú z japonskej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je vysoko odolná voči korózii. Rukoväť vo westernovom štýle je vyrobená z antibakteriálneho ABS plastu - ergonomicky tvarovaná a navrhnutá na vynikajúce ovládanie rukou.

 

Hmotnosť 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: