Chilli Doctor No 5 Collection

 

Darčeková sada piatich najpredávanejších druhov chilli papričiek.

Privítajte vo svojej kuchyni päť chilli hrdinov, ktorí zachránia všetky vaše jedlá tým, že im dodajú dokonalú pikantnosť a chuť. Táto špeciálna edícia, prezentovaná v elegantnej darčekovej škatuľke, obsahuje výber najpredávanejších chilli papričiek v prášku. Tie vám ponúkajú rôzne chute a úrovne pálivosti: Ancho, Chipotle, Bird's Eye, Habanero a Carolina Reaper.

Dostupnosť Skladem (>10 ks)
€16,13
   
Kód tovaru 6672
Kategória Potreby pre sushi
 

DARČEKOVÁ SADA NO 5 OBSAHUJE:
Carolina Reaper chilli prášok (9 g): najštipľavejšia komerčne dostupná chilli paprička na svete (2 200 000 SHU).

Habanero chilli v prášku (9 g): použite do slaných a sladkých jedál, vychutnajte si vysokú pálivosť (350 000 SHU) a sladkú kvetinovú chuť tropického ovocia.

Práškové chilli Bird's Eye (9 g): chilli Bird's Eye pochádza z Afriky a má vysokú pálivosť (100 000 SHU), čo z neho robí univerzálne, výrazne pálivé korenie pre africkú a ázijskú kuchyňu.

Chipotle Chilli Powder (9 g): údené chilli papričky Jalapeños dodávajú neodolateľnú dymovú arómu so sladkou chuťou a jedlám ideálnu pálivosť (10 000 SHU).

Ancho chilli prášok (9 g): najobľúbenejšie mexické chilli má príjemnú, veľmi jemnú pálivosť (2 500 SHU) a vďaka zemitým, sladkým tónom sliviek a hrozienok je vhodné do slaných jedál a sladkých čokoládových dezertov.

Hmotnosť 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: