• 1 z 3
 

Červíky chrumkavé so soľou 20g

 

Chrumkavé červy so soľou sú najjemnejším variantom z našej ponuky. Vieme, že chutia výborne, preto sme pre vás pripravili túto minimalistickú verziu. Skvelá pochúťka pre deti a tých, ktorí majú radi čisté chute.

Dostupnosť Skladem (5 ks)
Jednotková cena €27,20 / 100 g
€5,44
   
Kód tovaru 4198
Kategória Pochúťky a sladkosti z Ázie
 

V Chrumkavých červíkoch so soľou vám prinášame tú najčistejšiu chuť sušených hmyzích pochúťok, ktorú žiadne iné korenie nedokáže pokryť. Len celých 98 % múčnych červov (lariev múčnych červov, aby bolo jasné) a soľ. To je všetko. Žiadne konzervačné látky, žiadne príchute, len čistá chuť.

SPIŠE
Chuť chrumkavých červov sme nechceli skrývať za korenie, aby ste si ich mohli naplno vychutnať. V tejto kombinácii získate skvelú chuť mono- a polynenasýtených tukov v kombinácii s chuťou bielkovín, ktorá je taká príjemná pre naše chuťové poháriky. Všetko je len mierne zvýraznené štipkou soli, ktorá zvýrazňuje chuť. Znalci prirovnávajú chrumkavé červy so soľou k praženým orechom.

OBĽÚBENÝ MEDZI DEŤMI
Tento variant je veľmi obľúbený aj u detí a väčšina detí dáva prednosť chrumkavým slaným červom napríklad pred chilli alebo kari. Deti milujú červy. Budete prekvapení, že im často dajú prednosť pred sladkosťami. 

Možno si pamätáte, ako nás naše mamy alebo staré mamy napĺňali rybím tukom, ktorý bol taký zdravý a taký nechutný. Pamätáte si? Alebo ste to možno videli niekde vo filme, však? Chrumkavé červy sa skladajú z veľkého množstva zdravých tukov, ktoré majú podobné zloženie ako tie rybacie; obsahujú tiež takmer 50 % bielkovín, ktoré sú dôležité pre zdravý rast. Keď deťom ponúknete chrumkavé červíky, môžu teraz ochotne a s chuťou dopĺňať živiny.

POUŽITIE
Chrumkavé červíky sú pripravené na podávanie, takže ich jednoducho vysypte do misky a jedzte. Môžete nimi tiež posypať rizoto, pizzu alebo špagety a obohatiť tak jedlo o kvalitné bielkoviny.

Spestrite si večierok alebo stretnutie s priateľmi touto hmyzou pochúťkou. Vaši priatelia budú na Crunchy Worms spomínať ešte dlho.
Chrumkavé červy môžu byť originálnym darčekom, ktorý najprv trochu vystraší a potom príjemne prekvapí skvelou chuťou. Či už ich darujete samostatne, alebo ako súčasť darčekového koša, tento darček si budú všetci obdarovaní skutočne pamätať.
Vďaka obsahu bielkovín a nenasýtených tukov je skvelým občerstvením pre malých aj veľkých, kedykoľvek naň dostanú chuť. Červy milujú najmä deti!
Keď si večer pred televízorom rozbalíte chrumkavé červíky, budete prekvapení, ako rýchlo zmiznú.
V ochutnávkovom balíčku Crunchy Worms nájdete aj chrumkavé červíky so soľou, ako aj ďalšie výrobky z hmyzu s príchuťou kari, chilli, slanej škorice a cesnaku.

SPÔSOB PRÍPRAVY
Červy pochádzajú z českého chovu. Pred spracovaním sa podrobia niekoľkodňovému hladovaniu, aby sa dôkladne očistili. Potom sa krátko uvaria, vysušia a nakoniec okorenia. Všetko sa robí s maximálnym dôrazom na kvalitu a zachovanie nutričných hodnôt.

KDE SA MNOŽIA ČERVY
Náš jedlý hmyz sa chová na farme na Morave, ktorá spĺňa všetky hygienické požiadavky. Larvy múčnych červov určené pre chrumkavé červy sa chovajú v plastových debnách a sú pokryté obilnou múčkou. Z času na čas dostanú čerstvú zeleninu ako zdroj vody. Chov je veľmi suchý, čistý a dôkladne vetraný. 

Vedeli ste, že podľa právnych predpisov patrí jedlý hmyz do kategórie hospodárskych zvierat? Vzhľadom na to je hmyz najčistejším chovaným a spracovávaným živočíšnym druhom. Na chov hmyzu sa spotrebuje mnohokrát menej vody, krmiva a pôdy ako na chov iných hospodárskych zvierat.

 

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: