• 1 z 3
 

Červíky chrumkavé s cesnakom 20g

 

Cesnak je jedným z najtradičnejších českých korenín, ktoré dodá každému jedlu šmrnc. Keď spojíte netradičný pokrm z hmyzu a tradičný cesnak, vznikne skvelá kombinácia, ktorá má ambíciu natrvalo sa udomácniť v každej správnej kuchyni.

Dostupnosť Skladem (>10 ks)
Jednotková cena €27,90 / 100 g
€5,58
   
Kód tovaru 4204
Kategória Pochúťky a sladkosti z Ázie
 

Kto nemá rád cesnakové čipsy, že? V kombinácii s chrumkavými červíkmi, plnými bielkovín a zdravých tukov, získava táto chuť úplne nový rozmer. 

SPIŠE
Chrumkavé červy s cesnakom boli jedným z prvých výrobkov z jedlého hmyzu, ktoré sme začali vyrábať. Chceli sme pridať tradičné a obľúbené korenie k nezvyčajnej pochúťke z hmyzu. Odvtedy sú chrumkavé červíky s cesnakom absolútne najobľúbenejším variantom našich výrobkov z hmyzu.

BENEFITS
Chrumkavé červy obsahujú až 50 % kvalitných bielkovín a 30 % nenasýtených mastných kyselín. Neobsahujú cukor, hormóny a etické látky. Môžeme vám sľúbiť, že vás príjemne prekvapia svojou lahodnou chuťou. Stačí nabrať odvahu a ochutnať ich.

POUŽÍVAJTE
Chrumkavé červíky sú pripravené na podávanie, takže ich jednoducho vysypte do misky a jedzte. Môžete nimi posypať aj rizoto, pizzu alebo špagety a obohatiť tak jedlo o kvalitné bielkoviny.

Touto hmyzou pochúťkou máte skvelú príležitosť spestriť večierok alebo stretnutie s priateľmi. Vaši priatelia si budú hru Crunchy Worms dlho pamätať.
Originálny darček, ktorý možno najprv trochu vystraší a potom príjemne prekvapí skvelou chuťou. Či už darujete chrumkavé červíky samostatne, alebo ako súčasť darčekového koša, tento darček si zapamätajú všetci obdarovaní.
Vďaka obsahu bielkovín a nenasýtených tukov je skvelým občerstvením pre malých aj veľkých, kedykoľvek naň dostanú chuť. Deti milujú najmä červy
Keď si večer pred televízorom rozbalíte chrumkavé červíky, budete prekvapení, ako rýchlo zmiznú.
Červy s cesnakom nájdete aj v ochutnávkovom balíčku Crunchy Worms, ktorý obsahuje aj varianty so slanou škoricou, kari, chilli a soľou.

SPÔSOB PRÍPRAVY
Červy pochádzajú z českého chovu. Pred spracovaním sa podrobia niekoľkodňovému hladovaniu, aby sa dôkladne očistili. Potom sa krátko uvaria, vysušia a nakoniec okorenia. Všetko sa robí s maximálnym dôrazom na kvalitu a zachovanie nutričných hodnôt.

KDE SA MNOŽIA ČERVY
Naše larvy múčnych červov pochádzajú z certifikovanej farmy na Morave, ktorá spĺňa všetky hygienické požiadavky. Chovajú sa v plastových prepravkách s obilnou múčkou. Z času na čas sa im dodáva čerstvá zelenina ako zdroj vody. Farma je veľmi suchá, čistá a dôkladne vetraná. 

Zaujímavé je, že podľa právnych predpisov patrí jedlý hmyz do kategórie hospodárskych zvierat. Vzhľadom na to je hmyz najčistejšie chované a spracované hospodárske zviera. Spotrebuje mnohonásobne menej vody, krmiva a pôdy ako iné hospodárske zvieratá.

UDRŽATEĽNOSŤ
Minimálna trvanlivosť chrumkavých červov je 2 roky od dátumu výroby.

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: