• 1 z 2
 

Kokosová omáčka Aminos Teriyaki (koncentrát) 100ml

 

ONLY FARMS  COCONUT AMINOS TERIYAKI SAUCE (koncentrát) je nefiltrovaná, neobsahuje sóju a je zdravou alternatívou k sójovej omáčke, vyrábanou z nektáru zo stromu kokosovéj palmy, kokosovej vody a morskej soli. COCONUT AMINOS TERIYAKI SAUCE má bohatú a koncentrovanú slanú chuť, ľahko sladkastú a nie je kyslá ani s nepríjemnou chuťou a vôňou, čo je považovamé za kvalitu prémiového produktu. Naša COCONUT AMINOS TERIYAKI SAUCE bola spracovaná prirodzene bez pridania umelých aróm alebo farbív a bez použitia chemikálií počas spracovania, čo sa považuje za NAJZDRAVŠIU, NAJČISTŠIU, NAJBEZPEČNEJŠIU omáčku dostupnú na trhu.

Dostupnosť Skladem (>10 ks)
Jednotková cena €5,22 / 100 ml
€5,22
   
Kód tovaru 660012244
Kategória Sójová omáčka
 

 

 
 

POUŽITIE: Naša COCONUT AMINOS TERIYAKI SAUCE (koncentrát) sa najčastejšie používa ako marináda, dip omáčka a pri varení, ktoré poskytujú vynikajúcu chuť.

 

ZLOŽENIE: Nektár zo stromu kokosového, kokosová voda a sušená morská soľ.

 

TRVANLIVOSŤ: Zaručená na 18 mesiacov, ale testovaná na 24 mesiacov pri skladovaní na suchom a čistom mieste pri izbovej teplote.

 

ZDRAVOTNÉ VÝHODY: COCONUT AMINOS TERIYAKI SAUCE je funkčným jedlom, ktoré obsahuje aminokyseliny a vysoký percentuálny podiel mikro a makronutrientov, ktoré pomáhajú posilniť imunitný systém, zvýšiť energiu a zlepšiť funkciu mozgu.

 

BEZPEČNOSŤ PRE ZDRAVIE:

Bez sóje

Vegan

Nealergénna

Nízky glykemický index 35

Bez lepku

Bez MSG

Ne-GMO

Hmotnosť 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: