Chilli Doctor No 12 Collection

 

12 druhov mletých chilli papričiek v praktickom drevenom stojane.

Súprava je skvelým darčekom pre milovníkov pálivého aj začiatočníkov a otvára bránu do sveta chilli všetkých chutí a stupňov pálivosti.

Tento rok sa spoľahnite na darček, ktorý ako jediný zaručene vyčarí slzy v očiach!

Dostupnosť Skladem (10 ks)
€28,23
   
Kód tovaru 6654
Kategória Potreby pre sushi
 

NO 12 COLLECTION - DARČEKOVÁ SADA CHILLI KORENIA
Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym a majte svoje chilli vždy prehľadne usporiadané a poruke v praktickom drevenom stojane. Darčeková kolekcia dvanástich trubičiek v praktickom drevenom stojane sa stane ozdobou každej kuchyne.

Darčeková súprava obsahuje najobľúbenejšie druhy chilli v prášku v rôznych príchutiach, vôňach, farbách a stupňoch pálivosti. Od jemných papričiek Ancho a Kashmiri cez aromatické Chipotle, intenzívne Bird's Eye a tropické Habanero až po najostrejšie trio Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion a Carolina Reaper.

BALENIE OBSAHUJE 12 DRUHOV CHILLI:
Carolina Reaper chilli v prášku (9 g): najštipľavejšie komerčne dostupné chilli na svete (2 200 000 SHU).

Chilli Trinidad Scorpion v prášku (9 g): druhé najštipľavejšie chilli (2 000 000 SHU) sa vyvíja postupne a dokáže páliť veľmi dlho, počas ktorého si vychutnáte jeho zemité tóny.

Chilli Naga Bhut Jolokia v prášku (9 g): intenzívna a dlhotrvajúca pálivosť (1 000 000 SHU) so stopou čerstvých zelených jabĺk a marhúľ.

Habanero chilli v prášku (9 g): použite do slaných a sladkých jedál a vychutnajte si vysokú pálivosť (350 000 SHU) a sladkú kvetinovú chuť tropického ovocia.

Scotch Bonnet chilli v prášku (9 g): autentická pálivosť (350 000 SHU) je doplnená kvetinovou vôňou a chuťou osviežujúcich čerešní, jabĺk a marhúľ.

Chilli Bird's Eye v prášku (9 g): chilli Bird's Eye pochádza z Afriky a má vysokú pálivosť (100 000 SHU), čo z neho robí univerzálne, výrazne pálivé korenie pre africkú a ázijskú kuchyňu.

Chipotle Chilli Powder (9 g): údené chilli papričky Jalapeños dodávajú neodolateľnú dymovú arómu so sladkou chuťou a jedlám ideálnu pálivosť (10 000 SHU).

Zelené chilli Jalapeño v prášku (9 g): nezrelá verzia tohto chilli zaujme svojou strednou pálivosťou (10 000 SHU) a chuťou zelenej papriky.

Červené chilli Jalapeño v prášku (9 g): červená verzia má miernejšiu pálivosť (10 000 SHU), plnšiu zemitú chuť v kombinácii s korenistou sladkosťou.

Kašmírske chilli v prášku (9 g): dodá každému pokrmu sýtočervenú farbu, vôňu s nádychom orientálneho indického korenia a hravú pálivosť (12 000 SHU).

Ancho chilli prášok (9 g): najobľúbenejšie mexické chilli má príjemnú, veľmi jemnú pálivosť (2 500 SHU) a vďaka zemitým, sladkým tónom sliviek a hrozienok je vhodné do slaných jedál a sladkých čokoládových dezertov.

Kajenské chilli v prášku (9 g): túto ostrejšiu verziu (15 000 SHU) červeného chilli, ktorá dodáva pokrmom oranžovú farbu, pikantnú chuť a tú správnu dávku pálivosti a chuti, si zamilujete.

 

Tip: Drevený stojan obsahuje skúmavku plnej veľkosti, ktorú si môžete zakúpiť aj samostatne. Keď vám dôjde váš obľúbený chilli prášok, navštívte náš obchod a doplňte si stojan.

Hmotnosť 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: