Miso GENMAI hnedá ryža 400g

 

Miso Genmai je základní ochucovadlo tradiční japonské kuchyně. Má mnoho esenciálních přívlastků, je prospěšná celému tělu a skvěle dochutí Váš připravovaný porkm. Nejčastěji se používá pro přípravu tradiční japonské polévky MISO, ale i jako dochucení restovaných jídel. Vyzkoušejte a určitě budete spokojeni.

Dostupnosť Skladem (1 ks)
€6,94
   
Kód tovaru 000058
Kategória Polievky, Miso
 

Miso GENMAI hnEdá rYžA 400g                                   味噌玄米茶


Nepostrádateľná pre Vaše japonské kuchtenie :)

Miso je vyzretá fermentovaná pasta vyrobená zo sójových bôbov, ryže, pšeničnej alebo jačmennej múky. Ide o typické japonské stredne silné, slané korenie najčastejšie používané na prípravu japonskej miso polievky. Používa sa tiež pre dochutenie restovaných jedál, na prípravu omáčok, marinád, nátierok a mnoho ďalšieho. Vďaka svojej všestrannosti sa Miso genmai stala nepostrádateľnou prísadou pravej japonskej kuchyne.

Esencia pre Vaše chuťové poháriky a zdravie celého tela ...

Vďaka obsahu živých enzýmov napomáha Miso Genmai tráveniu a tiež ovplyvňuje vyváženosť prírodných sacharidov. Vášmu telu dodáva esenciálne aminokyseliny, užitočné vitamíny a minerály aj proteíny. Surovina obsahuje aj vitamín B12. Hnedá ryža tiež prospešne alkalizuje krv a slúži na povzbudenie životnej sily, podporuje látkovú výmenu, vyživuje pokožku a krv a tým podporuje tvorbu buniek a kožného tkaniva. Medzi pozitívne vlastnosti patrí aj jej schopnosť rozpúšťať v krvi cholesterol vďaka čomu sú cievy pružnejšie. Zmierňuje negatívne dôsledky z fajčenia, konzumácie alkoholu. Miso je pomocník pri prevencii proti alergiám a tuberkulóze.

Kedy v kuchyni používať ...

Miso pastu pridávame do takmer hotového jedla. Prečo? Preto aby sme už pastu v jedle nevarili a nepripravili tak hotové jedlo o výživné látky ktoré Miso Genmai obsahuje.

Skladovanie

Skladovateľnosť tohto ochucovadlá japonskej kuchyne je veľmi dobrá a môžete ho uchovávať doma až niekoľko mesiacov. Po otvorení balenia je potrebné ho skladovať v chladničke alebo na veľmi chladnom a tmavom mieste.

Charekteristické znaky Miso pasty

Konkrétne toto Miso Genmai Hnedá ryža má svoju charakteristickú chuť a výrazne tmavú farbu, vďaka tomu, že sa k výrobe používa hnedá ryža a to celé zrno vrátane vonkajšieho obalu.

Zloženie:
  • Sojové boby
  • hnedá ryža27,5%
  • morská sol
  • 11%,voda,
  • fermentačné činidlo (aspergillus oryzae)

Vyrobené v: Japonsko

Hmotnosť: 400g

Alergény: sójové bôby

Hmotnosť 0.42 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: