• 1 z 3
 

Červíky chrumkavé s kari 20g

 

Zmiešajte exotické korenie z Indie s ešte exotickejšími sušenými červami z Českej republiky a získate nezameniteľnú chuť, ktorú si zamilujete. Chrumkavé červíky s príchuťou kari sú tou pravou hmyzou pochúťkou nielen pre milovníkov orientálnej kuchyne.

Dostupnosť Skladem (3 ks)
Jednotková cena €27,85 / 100 g
€5,57
   
Kód tovaru 5388111
Kategória Pochúťky a sladkosti z Ázie
 

Táto príchuť červov je novšia. Napriek tomu sa pomaly presadzuje a stáva sa čoraz populárnejším. V tomto prevedení je korenie vždy veľmi jemné. Aj v tomto prípade je kari len ľahkým doplnkom k základnej chuti chrumkavých červov.  

Vedeli ste, že kari je zmes viacerých druhov korenia? Pozostáva z horčice, koriandra, kurkumy, zázvoru, senovky gréckej, kôpru, čierneho korenia, chilli a kukuričnej múky.

POUŽITIE
Chrumkavé červíky sú pripravené na podávanie, takže ich jednoducho vysypte do misky a jedzte. Môžete nimi posypať aj rizoto, pizzu alebo špagety a obohatiť tak jedlo o kvalitné bielkoviny.

Touto hmyzou pochúťkou máte skvelú príležitosť spestriť večierok alebo stretnutie s priateľmi. Vaši priatelia si budú hru Crunchy Worms dlho pamätať.
Originálny darček, ktorý vás možno najprv trochu vystraší a potom príjemne prekvapí svojou skvelou chuťou. Či už darujete chrumkavé červíky samostatne, alebo ako súčasť darčekového koša, tento darček si zapamätajú všetci obdarovaní.
Vďaka obsahu bielkovín a nenasýtených tukov je skvelým občerstvením pre malých aj veľkých, kedykoľvek naň dostanú chuť. Deti milujú najmä červy
Keď si večer pred televízorom rozbalíte chrumkavé červíky, budete prekvapení, ako rýchlo zmiznú.
Červy s cesnakom nájdete aj v ochutnávkovom balíčku Crunchy Worms, ktorý obsahuje aj varianty so slanou škoricou, kari, chilli a soľou.

SPÔSOB PRÍPRAVY
Červy pochádzajú z českého chovu. Pred spracovaním sa podrobia niekoľkodňovému hladovaniu, aby sa dôkladne očistili. Potom sa krátko uvaria, vysušia a nakoniec okorenia. Všetko sa robí s maximálnym dôrazom na kvalitu a zachovanie nutričných hodnôt.

KDE SA MNOŽIA ČERVY
Naše larvy múčnych červov pochádzajú z certifikovanej farmy na Morave, ktorá spĺňa všetky hygienické požiadavky. Chovajú sa v plastových prepravkách s obilnou múčkou. Z času na čas sa im dodáva čerstvá zelenina ako zdroj vody. Farma je veľmi suchá, čistá a dôkladne vetraná. 

Zaujímavé je, že podľa právnych predpisov patrí jedlý hmyz do kategórie hospodárskych zvierat. Vzhľadom na to je hmyz najčistejšie chované a spracované hospodárske zviera. Spotrebuje mnohonásobne menej vody, krmiva a pôdy ako iné hospodárske zvieratá.

UDRŽATEĽNOSŤ
Minimálna trvanlivosť chrumkavých červov je 2 roky od dátumu výroby.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: