Červíky chrumkavé s chilli 80g

 

Pre tých, ktorí uprednostňujú ostrejšiu chuť, máme sušené chrumkavé červy s jemne mletou chilli papričkou. Ideálna pochúťka z hmyzích bielkovín k pivu alebo vínu.

Dostupnosť Skladem (6 ks)
Jednotková cena €13,79 / 100 g
€11,03
   
Kód tovaru 5394
Kategória Pochúťky a sladkosti z Ázie
 

Máte radi pikantné chute? Ponúknite chrumkavé červíky svojim priateľom na večierku alebo si ich chrumkajte doma. V každom prípade si určite užijete skvelý čas.

SPIŠE
Všetky varianty korenia sú vybrané tak, aby ste si mohli vychutnať čistú chuť bez zbytočných éterov a dochucovadiel. Chilli dodá jedlému hmyzu tú správnu štipľavosť, ale zároveň nezakryje výnimočnú chuť sušených červov. S ostrosťou sme to nepreháňali, aby si na chilli červíkoch mohol pochutnať každý. Preto vás prvých pár súst bude len mierne štekliť na jazyku. Čím viac červov zjete, tým viac sa prejaví chuť chilli.

VÝHODY A ZDRAVIE
Chrumkavé červy obsahujú až 50 % kvalitných bielkovín a 30 % nenasýtených mastných kyselín. Neobsahujú cukor, hormóny a etické látky. Môžeme vám sľúbiť, že červy vás príjemne prekvapia svojou lahodnou chuťou. Stačí nabrať odvahu a ochutnať ich.

AKO JESŤ CHRUMKAVÉ ČERVY
Chrumkavé červíky s chilli sú ideálnou voľbou na večierky ako originálna chrumkavá pochúťka k pivu alebo vínu. Zaručujeme vám, že o tejto pochúťke plnej bielkovín budú vaši hostia ešte dlho rozprávať. Tí, ktorí ho ochutnajú, budú žasnúť nad skvelým chuťovým zážitkom. Tí, ktorí to nerobia, sa vám budú čudovať :-).

Červy s chilli ako súčasť ochutnávkového balíčka Crispy Worms môžu byť skvelým darčekom. Príjemca sa zoznámi aj s ďalšími chuťovými variáciami, a to kari, cesnakom, soľou a slanou škoricou. Chrumkavé červíky sú jedlé a pripravené na podávanie, takže ich stačí vysypať do misky a jesť. 

SPÔSOB PRÍPRAVY
Červy pochádzajú z českého chovu. Pred spracovaním sa niekoľko dní podrobujú hladovke, aby sa dôkladne očistili. Potom sa blanšírujú, sušia a nakoniec ochucujú. Všetko sa robí s maximálnym dôrazom na kvalitu a zachovanie nutričných hodnôt.

KDE SÚ ČERVY DRŽANÉ
Jedlý hmyz sa chová na certifikovanej farme na Morave, ktorá spĺňa všetky hygienické požiadavky. Chovajú sa v plastových prepravkách, ktoré sú pokryté obilnou múčkou. Z času na čas dostane čerstvú zeleninu ako zdroj vody. Farma je veľmi suchá, čistá a dôkladne vetraná. 

Zaujímavé je, že podľa právnych predpisov patrí jedlý hmyz do kategórie hospodárskych zvierat. Vzhľadom na to, že sa chová vo veľmi suchom prostredí a vlhkosť je preň nebezpečná, je hmyz najčistejším chovaným živočíchom. Na ich chov sa spotrebuje mnohokrát menej vody, krmiva a pôdy ako na chov iných hospodárskych zvierat.

TRVANLIVOSŤ
Minimálna trvanlivosť červíkov Crunch je 2 roky od dátumu výroby.

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: