Podložka na sushi s naberačkou

 

Na prípravu sushi MAKI budete určite potrebovať rolovacie podložku z bambusu pre vytvorenie dokonale textúrované rolky. Rolovanie bez tejto podložky je zbytočne zložité a patlavé, s ňou to ale ide raz dva. Je vyrobená z kvalitných bambusových zaoblených tyčiniek. Súčasťou balenia je aj drevená naberačka na ryžu. Drevená naberačka je ideálny pre miešanie a naberanie sushi ryže, ktorá by nemala prísť do kontaktu s kovovým riadom.

Dostupnosť Skladem (>10 ks)
€3,52
   
Kód tovaru 000326
Kategória Nože a ostatné
 

ROLOVACIE PODLOŽKA NA SUSHI + naberačka


Pre ľahké rolovanie sushi a naberanie ryže

Každý kto kedy skúšal sushi vie, že dokonalú rolku napríklad pri príprave sushi MAKI, neurobí bez tejto bambusovej podložky na sushi. Položte plát riasy Nori na rolovacie podložku, pridajte ryžu a ostatné ingrediencie na sushi podľa chuti a začnite skraja rolovať. Akonáhle budete mať rolku zarolovanou, párkrát ešte pogúľajte s miernym tlakom. Dokonalú rolku potom nakrájajte na cca 1 cm hrubé kúsky.

údržbu

Tá je rovnako jednoduchá ako manipulácia s ňou. Umyte ju vodou, utrite do sucha a nechajte poriadne vyschnúť. Neodporúčame mať v umývačke či použivať agresívnejší umývacie prostriedky.

Materiál: Bambus, drevo

Vyrobené: Čína

Rozmer: podložka 21x21 cm, naberačka 20cm

 

 

 

 

Hmotnosť 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: