• 1 z 2
 

Čaj ženšenový Lavivant 20ks

 

Každé vrecko obsahuje 0,3 gramu kvalitného ženšenu, ktorý po zaliatí horúcou vodou dodáva telu potrebnú energiu. Na rozdiel od kávy a iných stimulantov nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je návykový. 

Dostupnosť Skladem (4 ks)
Jednotková cena €9,35 / 100 g
€5,61
   
Kód tovaru 54262
Kategória Čaje
 

LAVIVANT ŽENŠENOVÝ GRANULOVANÝ ČAJ 20 KS
Každé vrecúško obsahuje 0,3 gramu kvalitného ženšenu, ktorý po zaliatí horúcou vodou dodáva telu potrebnú energiu. Na rozdiel od kávy a iných stimulantov nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je návykový. Je preto ideálny do práce alebo ako darček pre vašich blízkych. V skutočnosti sme jednotlivé vrecúška zabalili do krásnej drevenej krabičky.

Kórejský ženšen je najsilnejší zo všetkých druhov ženšenu vďaka obsahu 34 druhov účinných látok saponínov (ginsenosidov). Každý gram kórejského ženšenu obsahuje viac ako 80 mg ginsenosidov a 60 mg/g sa už považuje za nadštandard. V každom vrecku nášho instantného čaju je 100 % čistý kórejský ženšen bez akýchkoľvek pridaných látok. Ide o výrobok s ochrannou známkou Korea INSAM, ktorú kórejské ministerstvo poľnohospodárstva udeľuje overeným ženšenovým výrobkom.
Kórejský ženšen pomáha regenerovať organizmus, chráni telo pred vírusmi a myseľ pred únavou a stresom. Odporúča sa ľuďom, ktorí trpia cukrovkou, problémami s cholesterolom alebo potením. KFDA (Kórejský úrad pre potraviny a liečivá) registruje tieto preukázané účinky ženšenu:

Zvýšená odolnosť voči vírusovým a infekčným ochoreniam
Posilnenie imunity
Zlepšenie krvného obehu
Pôsobenie proti únave
Zlepšenie funkcie mozgu a pamäte
Vplyv na potenciu a zlepšenie sexuálnej výkonnosti
Varovanie:
Extrakt nie je vhodný pre dojčiace a tehotné ženy a deti. Ak máte obavy z vysokého krvného tlaku, poraďte sa o jeho užívaní s lekárom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte ho na chladnom a suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným svetlom.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Až 3-krát denne 1 vrecko rozpustené v 250 ml horúcej vody

Hmotnosť 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: